Търговски представител – град Бургас

Human Capital Store търси търговски представител за района на град Бургас за международна компания Julius Meinl, представена в над 80 държави.

Основните отговорности на тази позиция:

Развитие на портфолиото от клиенти;
Водене на преговори и договаряне на инвестиции, съобразно политиката на фирмата;
Уговаряне на количества и видове продукти за обектите;
Менажиране на дистрибутор и техническа организация в региона;
Посещение на настоящи клиенти с цел следене на страндартите при сервиране и приготвяне.
Изисквания за заемане на позицията:

Опит на същата и/или подобна длъжност в ХоРеКа /3 години/;
Умения за водене на преговори;
Отлична комуникативност.
Предложението включва:

Запознаване с добри практики от пазара в Европа;
Служебен автомобил;
Допълнително здравно осигуряване, Мултиспорт карта, дентална грижа, ваучери за храна;
Работно време 8:30 – 17:30ч. от понеделник до петък;
Възможност за кариерно развитие в просперираща европейска компания.
Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Бургас

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

21.03.2023

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК