Търговски представител

Описание

Мениджър продажби
Concord Sale е международна компания, оперираща на три континента, в над седем държави. Нашата компания е официален дистрибутор на сертифицирана от Evsorpe японска масажна техника. Продуктите са създадени според тенденциите на съвременните
технологии с използване на висококачествени материали.
Уникалната производствена технология нарежда компанията сред лидерите в този сегмент. Основната цел и мисия на компанията е да подобрява качеството на живот.
Работата се характеризира с динамичност и е много подходяща за хора, които се интересуват и желаят да развиват талантите и уменята си в областа на продажбите,
преговорите и убеждаващата комуникация.

Компанията търси да назначи:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
•Презентиране на продукти на компанията в цялата страна;
•Консултиране на клиенти;
•Селекция на потенциални клиенти и сключване на договори, продажби;
•Сътрудничество с различни отдели на компанията;
•Пътувания и изпълнение на командировки в страната.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
•Способност за поемане на отговорност и паралелно изпълнение на няколко задачи
едновременно (мултитаскинг);
•Мотивация за развитие;
•Висока работоспособност и умения за управление на стрес;
•Ефективни комуникативни умения;
•Притежанието на шофьорска книжка е предимство за позицията.

Ние предлагаме:
•Заетост въз основа на трудов договор;
•Печалба от 4000 до 8000 лв. чисто
•Стабилна и редовна заплата с атрактивен бонус и процент от продажбите
•Перспективи за развитие в международна компания;
•Първоначално интерактивно теоретично и практическо обучение за сметка на
компанията;
•Възможност за развиване на бизнес и преговорни умения;
•Карта Multisport , даваща право на ползване на фитнес зала, плувни басейни и СПА
центрове с 50% отстъпка;
•Годишни състезания с атрактивни награди

Ако обявената позиция, представлява интерес за вас и смятате, че е от вашата компетентност, моля изпратете ни вашата автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 4000 до 8000 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

04.04.2023

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК