Графичен дизайнер- предпечат

Фирма,произзводител и търговец на детски стоки търси опитен специалист за позицията ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР- ПРЕДПЕЧАТ.
Фирмата предлага много добри условия за работи и възможност за професионална реализация.

Задължения:
- Участие в изготвяне на рекламната стратегия на фирмата.
- Разработка различни печатни материали като брошури, плакати, листовки, билбордове, визитни картички и др.
- Обработка на дигитални изображения.
- Създаване на рекламни визии за различни дигитални канали като социални мрежи, сайтове, YouTube, Google и др.
- Разработване и проектиране на брандиране на магазини и автомобили.
- Участие при създаването на нови рекламни кампании и изработването на съответните визии.
- Изработка на визии, необходими за интернет сайта на компанията.
- Работа в екип с Управителя на фирмата.

Изисквания към кандидата:

- Владеене на програмите Adobe Photoshop, Adobe Illustrator и др.
- Добри познания в предпечата и печата;
- Инициативност, прецизност и отговорност;
- Способност за работа в динамична среда и добри комуникативни умения;
- Работа в екип;
- Минимум една година опит като Графичен дизайнер.
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате неоходимите знания и умения моля изпратете автобиография и портфолио.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1500 лева на месец

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

29.03.2023

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК