Касиер/ка - 4 часа

Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Задълженията Ви ще включват:

- Професионално обслужване на клиентите;
- Работа на каса;
- Участие в приемането на стоки;
- Аранжиране на стоките в съответствие със стандартите на компанията.

Вие притежавате:

- Сработвате се в екип;
- Умеете да споделяте отговорности;
- Имате влечение към модата;
- Вие сте общителен човек и имате отлични комуникативни умения.

Условията, които предлагаме:

- Ще станете част от водеща и динамична компания в модната индустрия;
- Приятелска , вдъхновяваща и амбициозна работна среда;
- Постоянни възможности за развитие с разнообразни предизвикателства;
- Страхотни придобивки: 25 % отстъпка за всички наши линии (Woman, Man, Kids & Teen, Home и Accessories) , покриване на транспортни разходи( карта за транспорт), ваучери за храна и плодове през уикенда.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1350 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

30.03.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК