Кухненски работник

Търсим кухненски работник и помощник обслужващ персонал за ново заведение за бързо хранене.Заведението е тип крайпътно.Работата не е натоварена.
Задължения: изготвяне на заготовки и салати; подреждане;обслужване на клиенти.Опитът не е задължителен,тъй като ние с удоволствие ще обучим кандидат имащ желание за работа и обучение.
Работните часове за сега са 4,с тенденция да се увеличат на 6 до 8.
Работни дни-от понеделник до петък.

Информация/интервю на място от понеделник до петък от 16ч. до 18ч.
Намираме се между кв.Горубляне и кв.Панчарево,бул.Самоковско шосе 169,срещу х-л Галант,на гърба на газстанция Вестгаз,автобусна спирка "Детско градче".

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.04.2023

Организация:

Грил Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Грил Експрес може да получите ТУК