ШОФЬОР

Описание

Шофьор
Ние сме Harmonica / Био България ООД.

Кисело мляко, кефир, сирене, солети, вафли и много други – предлагаме над 90 български био продукти по света и у нас.

Правим истинска храна с грижа за почвата, водата и биоразнообразието, така че да ни поддържа в добро здраве и да ни радва с вкуса си.

Търсим нашия човек, който да започне работа от м. Септември: Шофьор за гр. София, като с приоритет са кандидати от гр. Радомир и гр. Перник.

Отговорности:

• Организира приемането, транспортирането и предаването на стоки и материали.
• Извършва проверка на стоките и материалите при получаване и предаването им.
• Отговаря за окомплектоване на транспортираните стори и материали с необходимите документи.
• Получава и отговаря за събраните плащания в брой при предаване на транспортираните стоки.
• Да опазва и да следи за отличния вид и състояние на транспортираните стоки и материали.
• Материална отговорност за транспортираните стоки и материали и за събраните плащания.
• Водене на отчетност и документация.
• Следене за изправното състояние на поверения автомобил;

Необходимо е да имате:

• шофьорска книжка категория В
• активен шофьорски опит мин. 3 години
• отлично познаване на гр. София
• средно образование
• висока степен на отговорност и организираност
• желание за активна физическа работа

Предлагаме Ви работа с постоянен трудов договор, на пълен работен ден, при отлични условия на работа.

Ако отговаряте на посочените изисквания и работата представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография / CV.

Очакваме Ви!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Никола Петков 55А

Дата:

05.05.2023

Организация:

БИО БЪЛГАРИЯ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БИО БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК