КОНСУЛТАНТ за NYX Professional Makeup

Описание

КОНСУЛТАНТ за продуктите на NYX Professional Makeup

Място на работа: специализирани магазини в молове;
Работно време: от вторник до събота, 8 часа дневно;

Отговорности:
Консултиране на клиентите за продуктите от портфолиото на NYX в магазините.
Гримиране на клиенти и демонстриране на козметичните продукти от портфолиото - в ежедневната работа, както и по време на специално организирани събития.
Организиране и провеждане на промоционални дейности за марките на NYX в търговските обекти.
Мърчандайзинг на марките на NYX.
Спазване на високите стандарти, реномето и престижа на марката NYX в специализираните обекти.

Изисквания:
Професионални умения за гримиране и/или курс за гримьори.
Познания и интереси в областта на козметичните, парфюмерийни и грим продукти.
Опитът в търговията на дребно и работа с клиенти е предимство.
Владеенето на английски език е предимство.
Средно или висше образование.
Компютърна грамотност.

Ние предлагаме:
Отлично заплащане, бонусна система, обучения, ваучери и допълнителни придобивки.

Лиценз 2418 / 18.12.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.05.2023

Организация:

Торо групс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Торо групс ООД може да получите ТУК