МЪРЧАНДАЙЗЕР КОЗМЕТИЧНИ ПРОДУКТИ /непълно работно време/

За търговския екип на L'Oréal България, световен лидер в сегмента Козметични продукти, търсим МЪРЧАНДАЙЗЕР за гр. Пазарджик и региона, за обекти ключови клиенти, дрогерии и аптеки на непълно работно време - 4 часа дневно.

Отговорности:

Увеличава продажбите в обектите в поверения му район, посредством редовни мърчандайзингови дейности.
Следи за добрата подредба и сроковете на годност на продуктите в търговските обекти.
Осигурява наличието и видимостта на продуктите на компанията в посетените обекти, следи за актуални цени на етикетите и необходимите количества от продуктите.
Изгражда и поддържа добри отношения и партньорство с клиентите на компанията.
Участва и подсигурява провеждането на промоции.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Инициативност, бърза обучаемост;
Отлични комуникативни умения и умения за водене на преговори;
Предишен опит в областта на търговията: дистрибуция, мърчъндайзинг или директни продажби е предимство;
Организираност и самостоятелност;

Условия:
Работна седмица - от понеделник до петък; възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати; служебен телефон; допълнителна сума за транспорт.

Документи за кандидатстване:
Автобиография с актуална снимка

Лиценз 2418/18.12.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Пазарджик

Дата:

10.05.2023

Организация:

Торо групс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Торо групс ООД може да получите ТУК