МЪРЧАНДАЙЗЕР

Търсим мърчандайзер, който да посещава веднъж на седмица всички обекти на Кауфланд, Билла и Т-Маркет.

Нашите изисквания:

•Предишен опит на позиция Мърчандайзер е задължителен;
•Организираност;
•Мотивираност;

Основни задължения:

•Оптимално позициониране на продуктите на рафта на база планограма;
•Максимална визуализация и спазване на приетите мърчандайзинг стандарти;
•Продуктово позициониране (контрол на мястото на рафта, експозиции на касови зони и вторични точки на продажба);
•Проследяване срока на годност, търговския вид и условията, при които се излагат продуктите;
•Контрол на ценовите етикети;
•Прилагане на всички методи на излагане на промоционални активности;
•Контрол върху процеса на поръчки;
•Изпращане на обратна информация под формата на таблици и снимки;

Нашето предложение:

•Работа в мърчандайзингова компания със силна мотивация за развитие;
•Работно време - почасово;
•Възнаграждение на база изработените часове;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. дупница, Гр. Враца, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

10.05.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК