Шофьор с категория Б

Чрез изграждането на здрави и дълготрайни връзки с нашите клиенти и кандидати ние създаваме сила и условия, които движат бизнеса напред, ускоряват личния успех и създават по-устойчиви резултати.

За наш клиент – компания, занимаваща се с дистрибуция на бързооборотни стоки, търсим:

Отговорности:

• Взима и доставя своевременно клиентските пратки в рамките на обслужвания от него район;

• Обработва заявките в склада, преди да се закарат по обектите;

• Дава отчет след доставянето на всички заявки по обектите;

• Проверява и осигурява пълни и изрядни придружаващи пратката документи.

Изисквания:

• Свидетелство за правоуправление на МПС без нарушения, кат. B;

• Опит на подобна позиция би се считал за предимство;

• Умения за работа под напрежение;

• Умения за планиране и организация;

• Работа в екип.

При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат третирани строго поверително.
Ще се свържем само с избраните кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1600 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofia, Bulgaria

Дата:

25.06.2023

Организация:

HR Consult