Сътрудник склад

RoCake e специализиран склад и интернет магазин за сладкарски декорации. Във връзка с разрастване на дейността търсим да назначим Сътрудник склад и спедиция, който да се присъедини към нашия екип

Основни задължения :
-Осъществяване на товаро-разтоварни операции, количествен и качествен контрол при получаване и експедиране на стоки в склада на фирмата
-Правилно позициониране,обработка и съхранение на стоките в склада
-Прецизна работа с първични складови документи от компютърна програма
-Физически проверки за съответствие на стоковите наличности
-Подготвка, комплектоване и опаковане на направените поръчки за експедиция

Основни изисквания :
-Средно образование
-Интереси в областта на сладкарството
-Умения за работа със складова компютърна програма
-Желание за динамична и физически активна работа
-Способност за работа в екип
-Отговорност,комуникативност,лоялност
-Дългосрочни намерения за работа
-Желание за обучение в сферата на интернет търговията и сладкарството
-Минимални знания по английски език
-Професионален опит от работа в склад ще е предимство

Нашите ангажименти към вас :
-Трудов договор,осигуровки и дългосрочна заетост
-Пълен работен ден
-Сигурно и редовно заплащане
-Петдневна работна седмица

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Населено място:

Гр. Габрово

Дата:

13.05.2023

Организация:

ГИС СЪЛЮШЪН - ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГИС СЪЛЮШЪН - ООД може да получите ТУК