Офис мениджър

Описание

Изискване към кандидата:
- Опит в продажбите. Умения за продажби и убеждаване на потенциални клиенти. Способност за водене на преговори, намиране на общ език с клиентите;
- Високо ниво на комуникационни умения за намиране на общ език с различни хора;
- Университетска диплома по мениджмънт, маркетинг или свързана с него област силно предимство
- Комуникативна личност, способна да работи в екип;
- Гъвкавост и лесно ориентиране в динамична среда;
- Много добра компютърна грамотност, работа със социалните мрежи;
- Свободно владеене на английски език;
- Мощен потребител на компютър и смартфон (офис приложения, документация, мигновени съобщения)
- Предишен опит в работа с продажби, складова програма /предимство/
- Желание за материално и кариерно израстване, самоорганизация и фокусиране върху резултатите ;

Основни задължения и отговорности:
- Активно търсене и привличане на нови клиенти, комуникация с потенциални и съществуващи клиенти, продажба на предлаганите продукти, установяване на контакти и поддържане на отношения с клиентите;
- Увеличаване на продажбите, активно разширяване на клиентската база;
- Консултиране по отношение на продуктовата гама на нашите продукти;
- Взаимодействие с логистични компании, производствени предприятия, изпълнители;
- Администриране на поръчки в онлайн магазини;
- Комуникация с доставчици, партньори и клиенти;
- Обработка, събиране, изписване и опаковане на поръчки онлайн и по телефона;
- Изготвяне на график за изпълнение на поръчки;
- Извършване на физически продажби към клиенти и партньори;
- Работа и обработка на документи /фактури, касови бележки, отчети/

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
маркетинг и мениджмънт

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

кв. Манастирски ливади, ул."Казбек"31, София-град

Дата:

14.05.2023