Складов работник

Описание

Описание и задължения:
Работа със специализиран софтуер – складовa програма;
Издаване на всички необходими документи придружаващи стоката;
Своевременно заскладяване на получена от доставчици стока в обекта;
Ефективно разпределяне на поръчките за изпълнение;
Контрол върху издаването на стока и спазване на оперативните процедури;
Спазване и съблюдаване на трудовата дисциплина и работното време в склада;
Познаване на асортимента от предлагани стоки в различните им разновидности и опаковки;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Активен шофьор с кат. Б е предимство; Опит на подобна позиция - работа със складова програма е предимство; Добро владеене на MS Office (Word, Excel) е предимство; Положителна нагласа и желание за работа с хора, умения за работа в екип; Умение за определяне на приоритети в работата; Способност за работа под напрежение; Възможност за работа в Събота е предимство;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр.

Адрес:

Студентски град, ул. Проф. Атанас Иширков 22Б

Дата:

17.05.2023

Организация:

ОМЕГА ЛАЙТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОМЕГА ЛАЙТ ЕООД може да получите ТУК