Служител/ка Склад

ЕН–АРТ БГ ЕООД е фирма с дългогодишен опит на пазара.Основната дейност на фирмата е търговия на едро и дребно с декорация и интериор за дома. Поддържаме няколко търговски обекта, както и два онлайн магазина, което предполага възможност за разнообразна дейност и професионално развитие, в зависимост от интересите и компетенциите на съответния служител. Държим на екипната работа и дългосрочни взаимоотношения. Оценката на трудовото представяне на всички служители, съответно и тяхното възнаграждение и бонуси, зависят както от изпълнението на техните задължения, така и от тяхната компетентност, самоинициатива и отношение към работата.

Към момента имаме свободна позиция за обект на фирмата в София- склад на едро стоки за дома -жк Надежда- бул.Рожен 25, в двора на Лейди София(чорапена фабрика, бившия Вълчо Иванов)

Основни задължения:

- участие в приемане,етикиране, подреждане и следене за правилното съхранение на стоките в склада
- участие в товаро-разтоварна дейност
- подготвяне стока по вътрешни и клиентски заявки за вземане от склада или експедиция с куриер и тяхното администриране
- базова монтажна дейност (сглобяване на мебели- повечето идват сглобени или на няколко части, с работата може да се справи всеки и други помощни дейности).Предимство е по-високо ниво на компетентност
- транспорт и доставка на стоки от и до други складове и търговски обекти, както и до клиенти
- директна работа с клиенти в съответния търговски обект
- работа с онлайн магазини, платформата на еконт и складов софтуер-следене и обслужване на клиентски поръчки
- участие в ежедневната поддръжка на обекта за ред и чистота в него
- добро познаване на предлаганите артикули като характеристики и доставчици
- комуникация с клиенти по телефон във връзка с тяхното информиране по отношение на текущи поръчки и уговаряне на доставки.

Изисквания:

- средно образование
- шофьорска книжка категория В
- експедитивност и ефективност при изпълнение на текущите задачи
- умения за работа в екип
- умения за работа с клиенти
-компютърна грамотност
- базови технически умения
- предишен опит на подобна позиция е предимство
Вашето по-високо ниво на компетентност в определена насока би било плюс за вас и ние ще се постараем да съобразим задълженията ви с вашите интереси

Ние предлагаме :

- трудов договор с нормално работно време в рамките на деня- 9 -17,30 часа
- стартово месечно възнаграждение от 1500 лв нето + допълнителни бонуси за постигнати резултати,съобразени с вашите компетентности и ангажираност, даващи възможност за формиране на нетна заплата 1800 лева
- допълнителна здравна застраховка, даваща ви възможност да ползвате голям брой здравни услуги и възстановяване разходите ви за лечение.
- специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им
- дългосрочна заетост и разнообразна работа
- коректност, приятелско отношение и разбиране
- работа в сплотен екип и приятна работна среда

Моля, изпращайте Вашата автобиография с актуална снимка.Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни са поверителни ,попадат под специална защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор на персонал.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.05.2023

Организация:

ЕНАРТ-БГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕНАРТ-БГ ЕООД може да получите ТУК