Търговски консултант – електронни цигари (вейп)- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е международна компания и лидер в производството и дистрибуцията на електронни цигари. Позната в повече от 10 страни на територията на Европа, компанията си постави целта да наложи своето продуктово портфолио и на българския пазар.

Искаш ли да бъдеш част от първият екип за България?
Стремиш ли се към постигане на високи резултати?
Търсиш ли компания, в която да растеш не само йерархично, но и финансово?

Ако отговорът ти е „ДА“, то ние търсим точно ТЕБ и ти даваме възможността да се присъединиш към компанията, на позиция:

Търговски консултант

Ето какви ще бъдат твоите отговорности:
Професионално обслужване на клиентите;
Познаване на продуктовото портфолио;
Атрактивно презентиране на продуктите;
Поддържане на търговския вид на обекта;
Обработка на плащания.

Компанията ще се радва да ти предложи:
Възможност за гъвкаво работно време;
Шанс за финансова независимост;
Актуализация на възнаграждението след 6-тия месец;
Професионално развитие в международна компания;
Работа в динамична среда с доказани професионалисти.

Ти си точният човек, ако си:
Комуникативна и позитивна личност;
Ориентиран към високите резултати и доволните клиенти;
Мотивиран и обичаш предизвикателствата.

Ако виждаш себе си в тази позиция, кандидатствай сега, като ни изпратиш своето CV. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК