ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист, да се присъедини към екипа на наш партньор - лидер на профилирания пазар, специализиран в продажбата на съоръжения за сградни инсталации на позицията:

Компанията предлага:
Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания;
Твърдо възнаграждение и реални осигуровки;
Атрактивна бонусна схема и допълнителни придобивки;
Възможност за кариерно развитие в утвърдена компания;
Обучения и възможност за запознаване с водещите тенденции в бранша.

Отговорности за позицята:
Извършва директни продажби на предлаганите стоки и услуги;
Приема запитвания от клиенти и изготвя оферти към клинетите;
Установява и поддържа връзка с нови и настоящи клиенти на място;
Познава продуктовата гама на фирмата и предлаганите стоки и услуги;
Спазва утвърдените стандарти и процедури в компанията.

Изисквания:
Опит в областта на продажбите;
Шофьорска книжка;
Познания в ОВиК сферата ще се считат за предимство;
Добри комуникативни и организационни умения;
Позитивност, приветливост и учтивост в работата с клиентите и екипа;
Добра компютърна грамотност.

Ако припознахте себе си в горните редове и виждате бъдещото си професионално развитие на тази позиция, изпратете ни своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК