Сътрудник клиентски център- Русе

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на наш клиент - международен лидер в областта на транспорта и логистиката, ние търсим сериозен и мотивиран кандидат, който да заеме позицията:

Сътрудник клиентски център

Възможност за работа от вкъщи: Да, след обучителния период;
Времетраене на проекта: 1 година, с опция за удължаване след това.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Работа в компания с дългогодишен опит в областта на транспорта и логистиката;
Стандартно работно време /понеделник - петък/;
Ваучери за храна на стойност 200 лв;
ДЗО - след изпитателния срок;
Допълнителни бонуси - след изпитателния срок.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:
Приема входящи телефонни обаждания от клиенти с цел изготвяне на оферта за текущ бизнес/ежедневни запитвания или даване на информация по текущи сделки;
Отговаря на запитвания от клиенти, свързани с пратки и доставки;
Приема рекламации от клиентите и съдейства в цялостния процес за набавяне на необходимата информация и документи;
Получава запитвания от клиенти за услугите и продуктите на компанията;
Проследява пратки в тракинг системата и про-активно информира клиентите за очаквани разминавания в транзитното време.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
Отлични комуникативни умения;
Предишен опит при работа с клиенти;
Отлична компютърна грамотност;
Англисйки език на работно ниво;
Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

28.02.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК