Продавач-консултант

Описание

Продавач консултант магазин Стил 99 жк.Дружба 2
Продавач консултант магазин за обувки жк.Дружба 2
Верига магазини "Стил 99" търси служители за длъжността "Продавач-консултант” за магазин за обувки Стил 99 жк. Дружба 2, бл 501

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

-Възнаграждение от 1300-1700лв НЕТО;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Приятелска работна среда;
- Сигурност на работното място;
- Мотивираща схема на заплащане - основна заплата плюс бонус оборот;
- Допълнителни бонуси според постигнатите резултати;
- Работно време - 4/2 (четири работиш/два почиваш) от 10:00ч. до 19:30ч.
- Период на обучение, който се заплаща;
- Възможности за професионално израстване;
- Трудов договор на 8 часа с фирма Анджелина ЕООД.

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ СА:
- Любезно и грижливо обслужване на клиентите;
- Отлично познаване на асортимента от предлаганите артикули в магазина;
- Поддържане на търговския вид и хигиената в магазина;
- Аранжиране на стоките и витрината.
- Работа с парични средства и ПОС терминал

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:
- Позитивно отношение и желание за работа в екип.
- Привлекателна презентация на стоката и подреденост;
- Комуникативност и ангажираност към работата
- Способност за работа в динамична среда
- Добри комуникации с клиенти
- С желание за работа и иновативност, гъвкава и енергична личност

Моля, кандидатите да изпратят автобиография с актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк.Дружба 2,бл.523, вх.Г, ап.16

Дата:

18.05.2023

Организация:

Анджелина ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анджелина ЕООД може да получите ТУК