Сътрудник с гръцки език в онлайн магазин Fashion Gallery

Верига магазини Fashion Gallery, лидер в търговията с известни модни брандове, от дамска, мъжка и детска мода, търси да назначи „Сътрудник с гръцки език в онлайн магазин“, с месторабота в нашия централен склад в София, район Интер Експо център.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Отговаряне на запитвания и въпроси на гръцки език от клиенти по e-mail, телефон, чат, Facebook / Instagram и др.;
Отговаряне на въпроси свързани с предлаганите продукти, текущите промоции, сроковете за доставка и фирмените процедури (връщане и замяна, плащане и т.н.);
Отговаряне на въпроси свързани с постъпили клиентски поръчки, етапите на тяхното изпълнение, текущ статус и очаквана доставка;
Осъществяване на изходящи обаждания към клиенти при нужда за уточнения с направени поръчки;
Ъпдейтване на информативните уебстраници на сайта спрямо текущите нужди или постъпили сигнали за неточности;
Обработване на дневните поръчки в административния панел на сайта
Подготовка на продуктите за изпращане по куриер
Приемане, подреждане, сортиране, разопаковане и опаковане на стока в склад
Превеждане и редакция от български на гръцки езин на рекламни текстове, статии и продукти в онлайн магазина
Работа със складова програма

ИЗИСКВАНИЯ:

Задължително отлично владеене на гръцки език - писмено и говоримо;
Компютърни умения - практическа работа с Office (Word, Excel, Outlook),Internet, мейл клиенти;
Добра дикция и приятен глас;
Средно или висше образование;
Комуникативност;
Работа в екип;
Желание за развитие в сферата на онлайн продажбите;

ПРЕДИМСТВА:

Базово понятие от платформата Cloudcart и работа с нея;
Познаване на големи европейски и световни марки дрехи и аксесоари;
Предишен опит в онлайн магазин в сферата на модата;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Постоянен трудов договор;
Мотивиращо възнаграждениe винаги навреме с включени социални придобивки - ваучери за храна;
Специализирани обучения;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Гръцки език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1800 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Банско, ул Неофит Рилски 5

Дата:

18.05.2023

Организация:

Текспорт Трейдинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Текспорт Трейдинг може да получите ТУК