Търговски представител

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – водеща марка в сферата на био козметиката в страната -
търсим лъчезарни и мотивирани кандидати за позицията Търговски представител.

Задължения и отговорности:
Развиване на нови бизнес възможности чрез изследване на пазара;
Изграждане на отношения с клиенти и поддръжка на контакт с тях;
Представяне на продуктите на фирмата на потенциални клиенти;
Посещаване на местни и международни изложения на био козметика;
Активно осъществяване и управление на продажбите.

Изисквания към кандидатите:
Опит в областта на активното търсене и привличане на клиенти;
Мотивация за развитие в сферата на био козметиката и продажбите;
Лъчезарна личност с приветлив външен вид, отлична организираност и способност да
работи самостоятелно и в екип;
Oпит във воденето на преговори и презентации;
Отличен писмен и говорим български език и английски език на добро ниво;
Притежание на шофьорска книжка ще бъде предимство.

Клиентът ни предлага:
Работа в утвърдена фирма с над 15 години дейност на местния и международен пазар;
Постоянен трудов договор на стандартно работно време;
Приятна и мотивираща атмосфера на работното място;
Твърдо възнаграждение и/или бонус спрямо реализираните продажби;
Служебен автомобил.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата MА_TPBK).
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

26.05.2023

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК