Специалист продажби

Описание

Търсим Специалист продажби.

ОТГОВОРНОСТИ:

•Проучва пазара и таргетира потенциални клиенти;
•Изготвя списъци с потенциални клиенти и проактивно контактува с тях;
•Компетентно и професионално предлага сервиза на фирмата;
•Изготвя и изпраща оферти и предоставя допълнителна информация относно дейността на фирмата;
•Проследява изпълнението на поетите ангажименти по отношение на клиентите;
•Подпомага колегите си за плавното протичане на търговските процеси в отдела.

ИЗИСКВАНИЯ:

•Опит на сходна длъжност – 1-2 години / конкретно в нашия сектор/
•Висше образование ще се счита за предимство;
•Добро владеене на английски език;
•Добра компютърна грамотност;
•Комуникативност и умение за работа с клиенти и водене на преговори;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

•Възможност за работа и развитие в компания лидер в своя сектор;
•Конкурентно заплащане и атрактивен социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно застраховане)
•Ако сте амбициозни, талантливи и не се страхувате да поемате отговорност, ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си, да се развивате и да направите кариера в разрастващ се бизнес.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.06.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК