Търговски представител

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вие не сте изключение!

Нашият партньор се гордее с над 50-годишна история и присъствие в 40+ страни по света. Благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, компанията се развива непрекъснато, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

Във връзка с разрастването на компанията, в момента търсим комбинативен кандидат, с мотивация за изява в търговската сфера да се присъедини към екипа им на позиция:

Задължения и отговорности:
>Извършва проучвания на пазара и конкуренцията, набелязва потенциални клиенти и осъществява бизнес контакти с тях;
>Презентира и консултира клиенти за продуктовото портфолио и изготвя решения спрямо нуждите;
>Участва в изготвянето на ценови оферти, анекси и документация;
>Отговаря за поддържането на дългосрочни бизнес отношения с настоящи партньори;
>Предоставя информация относно свършената работа към прекия ръководител и води отчет в специализиран софтуер.

Компанията предлага:
>Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
>Твърдо възнаграждение + бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
>Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
>Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
>Допълнително здравно осигуряване;
>Ваучери за храна;
>Въвеждащо обучение;
>Възможност за професионално и личностно развитие;
>Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
>Грижа и отношение към благополучието на служителите.

Профил на успешния кандидат:
>Поне 1 година предходен опит на търговска позиция;
>Свободно владеене на английски език – ниво В1-В2;
>Активна шофьорска книжка – кат.В;
>Комуникативни умения и опит във воденето на преговори;
>Висока степен на организация, бързина и адаптация към нова среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

07.06.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК