Технически сътрудник в търговски отдел

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

От името на наш доверен клиент, търговска фирма за изолационни системи, сухо стоителство и строителна химия, търсим да назначим енергичен човек, с добри организационни и административни умения, който да заеме позиция:

Основни задължения:

• Координира и административно обслужва продажбите – изготвя оферти към клиенти;
• Въвежда в специализиран софтуер заявки и консигнации;
• Изготвя справки и анализи за прекия ръководител или ръководството на фирмата – клиентски анализи и анализи на продажбите;
• Комуникация с клиенти по отношение на забавени плащания.

Основни изисквания:

• Висше техническо или икономическо образование – предимство;
• Добри умения за MS Office – Word и Excel;
• Способност за работа в кратки срокове;
• Позитивно отношение, внимание към детайла, самомотивация;
• Желание за развитие в сферата на търговията;
• Добри компютърни умения;
• Комуникативност, дипломатичност и умение за работа в екип.

Компанията предлага:

• Възнаграждение – 2000 – 2200 лв. нето (с включени ваучери за храна);
• Служебен лаптоп и телефон;
• Работно време от понеделник до петък /8ч до 17ч/;
• Възможност за професионална реализация и развитие;
• Динамична и предизвикателна работна среда;
• Отлични условия на труд, коректни отношения и приятна работна атмосфера в приветлива офис среда.

Предложението предизвика интереса Ви, кандидатствайте още сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

27.03.2024

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК