Продавач - консултант

Верига магазини Amo La Vita предлагат гурме деликатеси на известни италиански брандове - божествени шоколади и бонбони, разнообразие от паста, сосове, месни продукти, сирена и специално подбрана селекция от италиански вина. Компанията е представител за България на емблематичните италиански шоколадови продукти Venchi.

Уникалната концепция на нашите магазини е насочена към клиенти с изтънчен и фин вкус, ценители на най-висок клас хранителни продукти, напитки и неустоими шоколадови изкушения.

Разширяваме екипа си и търсим нашия нов колега за позиция "Продавач - консултант" в град София.

Вашите задачи ще бъдат:

- Познаване, представяте и продажба на предлаганите продукти;
- Професионално консултиране и учтиво обслужване на клиенти;
- Спазване на всички заложени вътрешни стандарти за работа с клиенти;
- Поддържане високо ниво на хигиена на работното място;
- Поддържане на обекта подреден и в добър търговски вид;
- Работа на касова зона - работа с касов апарат, ПОС терминал, финансова и материална отчетност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
- Позитивна, приветлива и комуникативна личност; - С интерес и висока мотивация за работа с клиенти; - Умеете да работите както в екип, така и самостоятелно; - Търпелив, тактичен и дипломатичен; - Със стремеж към постигане на индивидуални резултати

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

14.05.2024

Организация:

Амо Ла Вита ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Амо Ла Вита ЕООД може да получите ТУК