Продавач-консултант за бебешки магазин

Описание

Търсим Продавач-консултант за бебешки магазин.

Основни отговорности:

∙ Консултиране на бъдещите родители, съобразено със специфичните им изисквания и нужди
∙ Представяне на продуктите и техните характеристики - на място и по телефона
∙ Демонстрация и помощ при използването на продуктите
∙ Аранжиране на стоките в шоурума, приемане и изпращане на стока от/в склад
∙ Работа с онлайн магазина

Изисквания:

∙ Отлични комуникативни и презентационни умения
∙ Позитивно отношение и инициативност
∙ Умения за работа в екип
∙ Добра компютърна грамотност (опитът в онлайн продажбите и работа с онлайн платформи е предимство)
∙ Владеене на английски език е предимство

Ние предлагаме:

∙ Отлично заплащане
∙ Допълнително финансово стимулиране, обвързано с постигнатите резултати
∙ Осигуровки върху реално брутно възнаграждение
∙ Специални цени и отстъпки за служители във физическите ни и онлайн магазини
∙ Ваучери за храна
∙ 8-часов работен ден (5-дневна работна седмица по график)
∙ Работа в млад екип
∙ Отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие
∙ Работа в уютна атмосфера, с хора, готови да помагат за бързата адаптация на всеки нов член на нашето семейство

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.07.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК