Касиер на бензиностанция гр. Варна

"Инса Ойл" е основана през 1996 г. и е една от водещите компании за производство и търговия на петролни продукти в България. Тя е динамично развиваща се корпоративна структура.
Бензиностанциите Инса Ойл са търговски обекти, на които се извършва част от дейността, а именно продажби на дребно. В бензиностанциите се продават автомобилни бензини, дизелово гориво, втечнен газ пропан бутан, моторни масла, трансмисионни масла, спирачни и охлаждащи течности, стоки, свързани с експлоатацията на автомобила.

За наш обект в гр. Варна търсим да назначим мотивиран и отговорен служител на позицията:

Касиер на бензиностанция

Ние предлагаме:
• Постоянна работа на трудов договор и осигуровки
• Гъвкаво работно време - на смени по 12 часа /дневна и нощна/
• Сигурно и навременно заплащане
• Бонус при постигнати резултати
• Въвеждащо обучение
• Осигурено работно облекло

Работните Ви задължения включват:
•Обслужване на клиентите в бензиностанцията
•Зареждане и подреждане на стоките
•Следене сроковете на годност на продуктите и чистотата в обекта
•Подготвяне, печене и подреждане на печива
•Издаване на фактури и касови документи
•Работа на каса

Изисквания за позицията:
• Средно образование
• Любезно отношение към клиентите и колегите
• Енергично и отговорно отношение към работата
• Желание за постоянна работа в дългосрочен план

Работата е подходяща за хора с добри комуникативни умения, желание за работа в динамична среда и способност за работа в екип.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат пазени в строга конфиденциалност и ще бъдат използвани единствено с цел предварителен подбор за конкретната свободна позиция. Договорът ще бъде сключен с фирма „Севи Ойл“ ЕООД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Пловдив, ул. Васил Левски 170

Дата:

18.07.2024

Организация:

Севи ойл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Севи ойл ЕООД може да получите ТУК