Галерист и асистент в онлайн магазин

Арт галерия "Даниела Стойкова" водеща авторска галерия за живопис - картини с маслени бои и подаръци в центъра на София, както и онлайн галерия/онлайн магазин.

В обявата е отбелязано нетното заплащане.

Какво предлагаме:
- Работа в позитивна арт среда.
- Дългосрочна заетост.
- Трудов договор и осигуровки.
- Пълно работно време:
Понеделник - петък, 8-часов работен ден от 10.30 до 19.00 ч. с полвин час обедна почивка.
- Кратки допълнителни почивки (извън обедната).
- Сигурно и редовно заплащане.
- Обучение за всяка една дейност.
- Твърда заплата + % от продажбите в галерията.
- Допълнителни бонуси спрямо оборота на галерията както и за празници/ рожден ден.
- Възможност (при желание) за работа през съботите срещу допълнително заплащане.
- Чай и кафе на работното място.
- Придобиване на ценни знания в областта на арт бизнеса и онлайн търговията.
- Работа в приятелска среда.
- На нашия успешен кандидат ще бъде отправено персонално предложение.

Изисквания

– Висока степен на ангажираност, способност за работа с клиенти, както и позитивно излъчване.
– Мило и любезно отношение към клиентите на галерията.
– Отлични комуникативни умения.
– Отлична грамотност при писане на текстове и владеене на български език
– Добра компютърна грамотност.
– Сръчност.
– Българска филология или Висше образование в сферата на Изобразителното изкуство е предимство.
– Професионален опит на сходна позиция – предимство.
– Познания в придобиване, съхранение и продажба на произведения на изкуствата е предимство.
– Владеене на английски език (предимство)

Задължения:
– Управлява цялостната дейност на поверената галерия;
– Показва и продава произведения на изкуството или подаръчни комплекти и консултира клиенти на галерията.
– Опакова подаръци от галерията за клиенти на място или пратки от онлайн магазина
– Подготвя произведения на изкуството за продажба - печат на етикети, сертификати и др.
– Спомага за организирането на изложби и събития в галерията;
– Управлява профилите на галерията в социалните мрежи;
– Извършва работа свързана с онлайн магазина на галерията, писане на описания на продукти, статии и др.
– Работи с касов апарат и пос терминал.
– Публикува картини в сайтове за картини и обяви на галерията в сайтове за обяви.
– Грижи се за чистотата в галерията и я подрежда.
– Внимателно съхранява наличните стоки и ревизира наличностите.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка на имейл danielastoykova@abv.bg
Всички, одобрени по документи, кандидати ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Люлин 9 бл 902

Дата:

06.08.2024

Организация:

Даниела Стойкова Арт ЕООД

Повече информация за Даниела Стойкова Арт ЕООД може да получите ТУК