Офис Сътрудник

Фирма АМТЕСТ ЕООД e дистрибутор на машини и материали за монтаж почистване и лакиране на печатни платки на редица водещи световни производители в бранша – Yamaha, Europlacer, PVA, Kester, Heller, KIC, VI Tehnology, JBC, HumiSeal и др.
Фирмата предлага сигурност и много добри възможности за развитие - като частна фирма сме на пазара от 2002 г. Перспективите за следващите години са добри, поради все по-големия брой западноевропейски фирми, които прехвърлят производството си у нас и български фирми, които успешно работят за чуждестранни клиенти.
Постоянна работа, на пълен работен ден, в екип от мотивирани и добре подготвени специалисти. На служителите, изпълняващи тази длъжност се осигурява обучение на високо ниво. Месторабота – офис в кв. Лозенец.
Добро заплащане на база способностите на кандидата и постигнатите резултати.

НЕОБХОДИМИ ЗНАНИЯ И УМЕНИЯ:

- много добри познания по транспорт и логистика;
- много добро владеене на английски език -­ писмено и говоримо;
- отлични компютърни умения MS Office;
- добра комуникативност и адаптивност;
- много добри организационни и аналитични умения;
- умение за работа в екип;
- предишен опит в същата сфера - мин. 3 години;

- ще се предпочитат кандидати висше образование

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- поддържане и обновяване на база данни

- обработка на първични счетоводни документи;

- сканиране и електронно архивиране на документи;

- изготвяне на месечни ВОП (вътрешно общностен Протокол);

- класифициране и подреждане на документация;

- изготвяне на справки и други документи за ръководството на фирмата;

Моля интересуващите се да изпратят CV и конкретно мотивационно писмо за обявената длъжност. Документите на кандидати, които не отговарят на посочените изисквания няма да бъдат разглеждани.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2500 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.08.2024

Организация:

Амтест ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Амтест ЕООД може да получите ТУК