Комисионер на стоки

Лъчезара 2005 ЕООД е водеща фирма в областта на логистика, дистрибуция и търговия със седалище в град Русе. Във връзка с разширяване на търговските обекти с които работим, търсим да назначим Комисионер на стоки в склад за хранителни охладени и замразени продукти в град Русе.

Основни задължения и отговорности:

- Контролира целостта на заявките и опаковките;
- Окомплектова продуктите по постъпилите заявки; Приготвя групаж за експедиция;
- Подрежда складови наличности;
- Транспортира готовите поръчки до съответните места за товарене; Участва в товаро-разтоварните дейности
- Участва в материалните ревизии в склада;
- Материално отговорно лице за зачислената стока;
- Организиране, поддържане и почистване на складовото пространство;

Изисквания:

- Средно образование;
- Умение за работа с терминал;
- Умения за работа в екип;
- Способност за ефективна работа в динамична среда;
- Стриктност при изпълнението на възложените задачи;
- Отговорно отношение към колегите и служебните задължения,
- Спазване на вътрешния ред.

Компанията предлага:

- Фирмено обучение;
- Работа на смени
- Работа в млад и мотивиран екип от професионалисти;
- Възможност за кариерно развитие;

В случай, че проявявате интерес към позицията, моля изпратете своята актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

03.09.2024

Организация:

Лъчезара 2005 ЕООД

Повече информация за Лъчезара 2005 ЕООД може да получите ТУК