Касиер

Голяма компания производител на собствена марка деликатесни изделия, отваря нови позиции на длъжност "Касиер" за един от обектите им в гр. София .

Обектът е бутиков магазин с локация – бул. Черни връх.

Станете част от екипа , като приемете предложението ни за:

-Работа в най-висок клас магазини;
-Добро заплащане на трудовите възнаграждения;
-Дългосрочна ангажираност- трудов договор, всички видове осигуровки;
-Възможност за професионално и финансово развитие в структурата на фирмата;
-Работа на график , чрез който можете да съчетавате умело личните си ангажименти;
-Въвеждащо обучение на място;
-Допълнително здравно осигуряване и ваучери за храна.

Вашите основни задължения ще бъдат:

-Посрещане и професионално обслужване на клиентите;
-Приемане, подреждане и аранжиране на артикулите;
-Поддържане на добър търговски вид и хигиена на работното място;

Ако ти си усмихнат, дружелюбен и комуникативен човек, който има мотивация и хъс за работа, то ние ще се радваме да се запознаем с теб и да те приветстваме в нашия голям и сплотен екип!

Да намерите перфектната работа е въпрос на късмет, затова вземете Вашия в ръце! Не се колебайте и изпратете своя автобиография.
Ще се свържем с всички одобрени кандидати, за да ги поканим на интервю!

За повече информация и кандидатстване, моля, свържете се с нас на 0899 771 600;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2200 лева на месец

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК