Консултант

Ребус ЕООД е водеща фирма в сферата на недвижимите имоти с 20-годишна традиция. Ние предлагаме печеливша концепция за вътрешна организация и работа с клиенти. Непрекъснато разшряваме дейността си и формираме нови екипи от силно мотивирани личности и специалисти.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- комуникативност и умения за работа с клиенти
- умения за работа в колектив
- желание за професионално развитие в сферата на недвижимите имоти
- коректност
Предимства са:
-Опит в областта на търговия.
- Владеене на английски, турски и гръцки езици

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ НА ПОСОЧЕНАТА ДЛЪЖНОСТ:

- проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти
- обслужване на български и чуждестранни клиенти
- осъществяване на контакти и водене на преговори с настоящи и потенциални клиенти
- осъществяване на контрол и подпомагане на цялостния процес по реализиране на даден проект и сключване на сделка

ОСНОВНИ КАЧЕСТВА НА УСПЕШНИЯ КАНДИДАТ:

- амбициозност, креативност, ориентираност към постигане на високи резултати
- желание за непрекъснато развитие и реализиране на високи цели
- лоялност, чувство за отговорност, адаптивност, гъвкавост при вземане решения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- работа в динамична среда, сред екип от професионалисти с дългогодишен опит в областта
- свобода за вземане на решения и подкрепа от ръководния персонал
- осигуряване на всички необходими условия за работа
- възнаграждение съответстващо на вашите способности и мотивираност
- интересна и предизвикателна работа

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Витоша 64, София 1000, София

Дата:

11.01.2017

Организация:

Ребус ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ребус ЕООД може да получите ТУК