Нареждане на стоките

Описание

Описание и
Изисквания: Работник за морето,кк"Сл. бряг"
Ежедневно изкарване на стилажи,
маркиране и нареждане на стоките.
Започва работа - юни мес .2015.
Изпратете снимка r CV.

ОТ ВАС ОЧАКВАМЕ:
- Организираност;
- Отлични комуникативни умения;
- Инициативност и умения за разрешаване на проблеми;
- Готовност за работа в динамична обстановка;

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Осигурявате отлично подреждане и рекламно представяне на продуктите,
според утвърдените стандарти и указания;
- Следене наличността на 100% разновидност от артикули;
- Поддържате добрата визуализация на продуктите;
-Отлични комуникативни умения,
-Организираност, отговорност, точност и умения за работа в екип,
-Самоинициативност, мотивация и ориентираност към високи резултати,
-Опит на подобна позиция е предимство.
-Любезно обслужване и консултиране на клиентите,
-Аранжиране и подреждане на продуктите,
-Поддържане на добър търговски вид и хигиена на работното място,

Предлагаме:

-Трудов договор и осигуровки,
- Коректно заплащане,
-Фирмено обучение.

Необходими документи:
-Трудова книжка
-Здравна книжка
-Медецинско за започване на работа
-Автобиография

Не осигуряваме квартира, предлагаме допълнително заплащане за пътни или квартирни.

Всички получени CV-та и документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за интервю.

тел за връзка 0896667100-виктория
Месторабота: Слънчив бряг / Област Бургас

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

"ИВ.ВАЗОВ"-90, Пловдив 4027, п-ска

Дата:

06.04.2015

Организация:

VIKTORIA-2002 OOD

Детайли за организацията:

Повече информация за VIKTORIA-2002 OOD може да получите ТУК