Финанансов и застрахователен консултант

Описание

Финансов и застрахователен консултант

Застрахователно  акционерно дружество” Алианц България” е част от Алианц груп - Германия и предлага конкурентни, иновативни  и отговарящи на нуждите на клиента продукти и услуги в областта на  застраховането.

Ако сте мотивирани и търсите динамична и перспективна работа:

Вашите
отговорности:

 • Консултиране на клиентите по  финансово – застрахователните продукти на компанията;

•  Организиране и провеждане на срещи с  потенциални клиенти и директен маркетинг;

• Предлагане на финансови решения, продукти и услуги, съобразени с потребностите на клиентите.

Изисквания:

• Активност,  постоянство и целеустременост;

 • Желание за работа с хора и способност за убеждаване;

• Желание за развитие в сферата на застраховането и финансите;

• Стремеж към професионално развитие и висок стандарт на живот.

Ние Ви гарантираме:
• Качествено фирмено обучение на всяко ниво от развитието Ви;

 • Граждански договор с гъвкава система за възнаграждение и допълнителни бонуси;

 • Израстване и развитие в компанията по индивидуална програма и отлична работна среда.

   На интервю ще бъдат поканени одобрените кандидати.
  Желаем Ви УСПЕХ…

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Консултантски услуги
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

11.11.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК