Куриер

Описание

Задължения:

Длъжността изисква качествено и бързо обслужване на клиенти. Прием, предаване и обработка пратки от клиенти на Еконт. Оптимизиране действията при обработка на пратки в склад.

Необходими документи при кандидатстване:

- Автобиография;
- Мотивационно писмо и препоръки;
- Копие от диплома за висше образование;
- Актуална снимка.
- Шофьорска книжка категория B.

Документите се подават лично на адрес:
гр. София, кв. Хаджи Димитър, ул. Резбарска №9

Еконт Експрес ООД предлага:

Възнаграждението, което Еконт Експрес предлага, е сума от основна работна
заплата и премия, която е свързана с производителността на служителя и качеството на работа:
Основна работна заплата – 310.00лв. бруто;
Месечна премия за качество се определя в зависимост от броя обработени пратки и качеството на работа - 800лв бруто;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

13.11.2013

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК