Шофьор със собствен транспорт

Фирма Фърст Транс Груп ЕООД се занимава с превоз на стоки и товари до 3500кг!

Търсим шофьор със собствен транспорт за разнос на палетизирани и непалетизирани пратки в България и Румъния!

Изисквания към товарния автомобил:
*закрит (тип куфар или с брезент)
*минимална височина при най-ниската част 180см.
*не по-къс от 360см.
*широчина не по-къса от 205см

Изискване към шофьора:
*активен шофьор от поне 3 години

Отговорности:
*отговаря и съхранява здравината на опаковката и на самия превозван товар
*изпълнява сроковете за доставка

Моля при кандидатстване попълнете референтния номер (Ref.No:) на обявата, по която кандидатствате!
ИНФОРМАЦИЯ ПО ТЕЛЕФОНА НЯМА ДА СЕ ДАВА!!!
В полето за текст към кандидатурата Ви отбележете:
*марка и модел на превозното средство
*година на производство
*размери на товарния отсек (ш/в/д/ куб.)

Фърст Транс Груп заявява,че не дължите никакви такси при кандидатстване по нашата обява!

Ако обявата ни представлява интерес за Вас, очакваме кандидатурите Ви!
Ще се свържем с одобрените кандидати, за да дадем допълнителна информация!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

23.01.2014

Организация:

Фърст Транс Груп ЕООД

Повече информация за Фърст Транс Груп ЕООД може да получите ТУК