Финансов Консултант

Алианц България Живот - европейски лидер в застраховането и финансовите услуги търси двама Финансови Консултанта за офиса на бул."Дондуков" №8.

Описание на позицията:
- Консултиране на клиенти относно продуктите на компанията;

- Продажба на застрахователни и финансови продукти;

- Осъществяване и поддържане на бизнес контакти с клиенти;

- Сключване на договори, отчетна дейност и администриране;

- Популяризиране на компанията сред потенциални клиенти и привличане на нови.

Изисквания:
- Желание за работа с клиенти;

- Високи комуникативни умения и умения за водене на преговори;

- Инициативност, способност да се поема отговорност;

- Подходящо образование;

- Работа в екип;

- Организираност, дисциплина.

Предлагаме:
- Начално специализирано обучение по стандарти на компанията;
- Отлични условия за работа;
- Работа в утвърдена компания лидер в застраховането;
- Възнаграждение, според личния принос и атрактивна бонусна система;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за развитие.

Ако тази обява представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Консултантски услуги
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК