Специалист "Сигурност"

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

„ИЗИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ” АД е небанкова финансова институция, специализирана в отпускането на малки, необезпечени потребителски заеми - Easy Credit. Дружеството се налага на пазара през 2005г. и днес неговия екип включва над 3500 млади, креативни и амбициозни служители. Компанията разполага с развита мрежа от офиси в над 130 града на територията на Република България. Във връзка с разширяване на дейността си, търсим да назначим мотивиран и отговорен служител за позицията СПЕЦИАЛИСТ СИГУРНОСТ.

Вашите отговорности:
• Извършвате документални проверки на Регионалните офиси на Дружеството;
• Следите и събирате информация за извършени нарушения на фирмените правила и процедури;
• Установявате извършени злоупотреби на служители на Дружеството и администрирате получената информация в база данни;
• Осъществявате контакт - по телефона и приоритетно лично със служители или клиенти, спрямо които има съмнения за извършени злоупотреби.

Нашите изисквания:
• Минимум средно образование;
• Добра компютърна грамотност и аналитични способности;
• Умения за убеждаване и ефективна комуникация;
• Шофьорска книжка - категория В;
• Възможност за пътуване в страната /70% командировки/.

Ние предлагаме:
• Възможности за дългосрочно професионално развитие;
• Интересна и динамична работа в приятна работна среда;
• Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
• Служебен автомобил и мобилен телефон;
• Трудов договор и добро заплащане.

Ако считате, че ние отговаряме на Вашите изисквания, моля изпратете подробна автобиография и актуална снимка. Моля, отбелязвайте Ref.№ на позицията, за която кандидатствате. Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК