Консултант Недвижими имоти

С цел разширяване на дейността си Агенция за недвижими имоти “Галант” търси КОНСУЛТАНТИ - мотивирани и амбициозни хора.
Ние предлагаме
отлични условия за работа
динамична работна среда в опитен екип
съвременно фирмено обучение и практически техники за продажби;
осигурени професионални контакти, клиенти и непрекъснати ангажименти
информационна система за управление на дейността
ЗАПЛАТА ,ПЛЮС ПРОЦЕНТ
ВИСОК ПРОЦЕНТ ОТ РЕАЛИЗИРАНИТЕ СДЕЛКИ ЗА БРОКЕРИ С ОПИТ
Нашите изисквания
- комуникативност
- умения за работа в екип, лоялност, инициативност
- умения за работа с клиенти и самостоятелно водене на сделки
- умения за работа с информация
- добра компютърна грамотност
- добри познания по руски
- опитът в областта на недвижимите имоти е предимство
Вашите отговорности
- работата с клиенти и воденето на търговски преговори;
- комуникативни и организационни умения;
- инициативност, отговорност
- водене на самостоятелни сделки;
- обработване и поддържане на информация /база данни/ чрез административна система
- добра компютърна грамотност;
Вашето търсене
- реализация на Вашите знания и умения в областта на недвижимите имоти
- усъвършенствате в професията и израстване в кариерата
- непрекъснато повишаване на доходите

Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете автобиография и актуална снимка
С одобрените по документи кандидати ще бъдат проведени срещи.
Гарантираме, че личните данни на кандидатите ще бъдат запазени в строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК