Брокер в международна агенция за недвижими имоти R

Описание

ИСКАТЕ ДА УСПЕЕТЕ В БИЗНЕСА С НЕДВИЖИМИ ИМОТИ?
ИСКАТЕ ДА СПЕЧЕЛИТЕ НАЙ-ВИСОКИТЕ КОМИСИОННИ В БРАНША?
ИСКАТЕ СИГУРНОСТ В ДОХОДИТЕ СИ, ЗНАНИЕ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ?
ИСКАТЕ ДА СТЕ ЧАСТ ОТ НАЙ-МОЩНИЯ В СВЕТА БРАНД ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ?
ИСКАТЕ НЕОГРАНИЧЕНО ПРЕДИМСТВО ПРЕД КОНКУРЕНТИТЕ?

RE/MAX !

RE/MAX е франчайзингова мрежа от агенции за недвижими имоти създадена в САЩ и успешно развиваща се в Европа, Канада, Азия и на други пазари в цял свят. От края на 2006 RE/MAX вече действа и в България. RE/MAX е най-голямата мрежа от агенции за недвижими имоти в света.

Нашите изисквания към Вас:

- средно или висше образование;
желание за работа в сферата на недвижимите имоти;
- умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори;
- силна амбиция за постигане на максимални доходи
- добра компютърна грамотност - MS Office, Internet;
- аналитично мислене и желание за работа и развитие;
- готовност за усилена работа и самоусъвършенстванe
- съпричастност към екипа, честност, самодисциплина;
- владеене на чужди езици:
- Шофьорска книжка и личен автомобил

Вашите основни задължения:

- провеждане на срещи с клиенти;
- огледи на имоти;
- рекламиране на имоти;
- изготвяне на оферти за клиенти;
- консултиране и водене на преговори с клиенти и инвеститори;
- подписване на договори и сключване на сделки с недвижими имоти;
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови;
- проучване и анализиране на тенденциите на пазара на недвижими имоти
- Изграждане на самостоя
- задължително преминаване на основните обучителни програми и всички излъчвани обучения от REMAX University.

Възнаграждение:

- ПРОЦЕНТНО възнаграждение с регламентирана програма за максимални комисионни в бранша. НИКОЙ НЕ ПЕЧЕЛИ ПОВЕЧЕ ОТ НАС!

В света на RE/MAX единствените ограничения са способността на човек да работи
Моделът на RE/MAX Ви позволява да постигнете своите цели и да станете лидер в индустрията във Вашата сфера. Не е необходимо да имате предишен опит в сектора на недвижимите имоти, за да успеете с RE/MAX.
Може ще се гордеете с постигането на успех чрез правилно управление на бизнеса, ефективни техники за продажба и чрез използване на структурата и системата, предоставени от RE/MAX. Вие ще получите уважението както на Вашите колеги, така и на клиентите Ви. Тези лични постижения са във Вашите възможности. Вие може да сте от най-добрите! Заедно с над 90,000 брокери Вие може да станете част от успешния екип, след като се присъедините към RE/MAX.
Това е една възможност, която всеки бизнесмен трябва много сериозно да обмисли.

ВАЖНО! Ако се интересувате от тази позиция, трябва да ДОНЕСЕТЕ ЛИЧНО в офиса ни актуална автобиография, снимка и мотивационно писмо.
Адрес: RE/MAX Ideal офис: Варна, ул.Преспа 3, ет.2 (до Шишкова градинка),
за информация и записване: 0878 88 73 14

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК