РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ

Компаниите Лирекс са водещи в областта на информационните и комуникационни технологии. Ние предлагаме консултантски и аутсорсинг услуги, цялостно проектиране, изграждане и поддържане на ИКТ решения и системи.

Във връзка с разрастване на дейността ни в момента търсим кандидати с интереси в управлението на проекти в областта на съвременните информационни и комуникационни технологии, готови да допринесат със своите умения за успешното развитие на компаниите.

Отговорности:
- Ръководи изпълнението на всички аспекти на разнообразни проекти;
- Управлява използването на необходимите за изпълнението на проекта ресурси;
- Отговаря за официалната кореспонденция по проекта и комуникацията с клиента;
- Отговаря за финансовия резултат постигнат от възложените му проекти.

Изисквания:
- Опит в управлението на проекти. Сертификати PMI, Prince2, IPMA ще се считат за предимство;
- Познаване на съвременните информационни технологии и продукти;
- Отлична компютърна грамотност – MS Office. Опит в работата с MS SharePoint и MS Project ще се счита за предимство;
- Комуникативност и умение за координиране на дейности и екипи;
- Умение за работа по множество задачи и приоритизиране на задачите;
- Аналитично мислене и способност за вземане на решения;
- Много добър английски език;
- Висше техническо образование или 3 години опит на подобна позиция.

Ние Ви предлагаме:
- Възможност за изява и развитие във високотехнологична българска компания;
- Работа в конкурентна и развиваща среда;
- Възможност за допълнителна квалификация и обучения;
- Възнаграждение съобразено с пазара и премии в съответствие с постигнатите резултати.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Консултантски услуги

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК