Хигиенист

Описание

Задължения и отговорности:
Почистване на офис в района на МОЛ България.
Изисквания към кандидатите:
Високи лични критерии за хигиена.
Умения за бързо и качествено почистване. Безконфликтен и съобразителен.
Ежедневно, в рамките на 4 работни часа почиства около 100 м2.
Работното място не е подходящо за човек в пенсионна възраст или човек с ограничена двигателна активност. Пушенето през работно време не е позволено.
Фирмата предлага:
Трудов договор, осигуровки.
Хигиенистът е ангажиран четири часа дневно, от понеделник до петък.
Брутно месечно възнаграждение за четиричасов работен ден - 255 лв.
Нетно месечно възнаграждение за четиричасов работен ден - 200 лв.
мейл за контакт: airline@abv.bg

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Специални умения:
Високи лични критерии за хигиена. Умения за бързо и качествено почистване. Безконфликтен и съобразителен.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 200 до 255 лева на месец

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.04.2016

Организация:

Галерия Арт и Ко

Детайли за организацията:

Повече информация за Галерия Арт и Ко може да получите ТУК