ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО- София

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.
Нашият клиент е водеща компания в производството и проектирането на eнергийно ефективни технологии. Във връзка с развитието на дейността, компанията търси да назначи мотивирани, отговорни и дисциплинирани служители за позицията:

ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Изисквания:
Средно образование
Сръчност
Организираност
Опит в предишно производство се счита за предимство
Умение за работа в екип

Отговорности:
Асемблиране на изделия с полуавтоматизирани машини
Тестване и проверяване на продуктите
Опаковане и етикиране на продуктите
Спазване на работни инструкции, изисквания за качество и правилата за безопасност

Компанията предлага:

Работа на двусменен режим(05:50 - 14:00/13:50 - 22:00) БЕЗ НОЩНИ СМЕНИ
1900лв брутна стартова заплата
Атрактивна бонусна схема
Бонус препоръка
Ваучери за храна на стойност 200 лева
Организиран служебен транспорт на територията на град София
Допълнителни социални придобивки(Здравна застраховка, Рискова застраховка, Застраховка трудова злополука, Коледен подарък и др.)

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Ваша актуална автобиография или се обадете на телефон:

0897 535 185
Явор Драганчев

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.06.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК