Старши фризьор за салон в Катар

Модерен и бързо развиващ се дамски козметичен салон в слънчев Катар търси да назначи старши фризьор, който да извършва професионално подстригване, измиване, боядисване и стилизиране на коси, както и третиране и масаж на скалп. При необходимост старшият фризьор може да се налага да нанася грим, да поставя перуки, да извършва козметични процедури.

Дамският козметичен и спа център е първият по рода си в Катар, като целта му е да предоставя услуги от най-високо качество, както от гледна точка на обслужване, така и от гледна точка на използвани продукти. В центъра има фризьорски салон, козметично студио, релакс зона за масажи и релаксиращи разкрасителни процедури.

Задължения:
- Помага на останалите фризьори с измиването на коси, с подготовката на клиентите, нанасяне и премахване на продукти за коса;
- Посещение на обучения и семинари, за да се осведомява непрекъснато за новите тенденции в техниките и продуктите;
- Изслушване и адресиране желанията на клиентите;
- Инвентаризация на складова наличност;
- Поръчка и приемане на доставки;
- Поддръжка на досиета на клиентите, запазване на часове;
- Продажба на козметични продукти от партньорски марки;
- Почистване на салона, оборудването и работната площ;
- Даване на консултации на клиенти относно грижа за косата, препоръчване на подходящи продукти и даване на техническа помощ;
- Участие в еьедневните дейности, свързани с управлението на салона.

Изисквания:
- Минимум 3-5 години опит на сходна позиция;
- Умения да работи в динамична среда;
- Отлични организационни умения;
- Отлични комуникативни умения;
- Приветливо и вежливо отношение;
- Представителна външност;
- Положителна личност с чувство за хумор и умение да предразполага клиентите и персонала;
- Да умее да се справя с проблемни клиенти и с техните оплаквания;
- Професионални умения в сферата на фризьорските услуги, които да бъдат удостоверени с диплома, сертификат или друг официален документ;
- Творчески подход в работата;
- Усет за мода и познаване на модните тенденции в бранша;
- Отлични търговски умения;
- Умение да преговаря с клиенти и партньори;
- Добра компютърна грамотност;
- Отличен английски;
- Да влага желание и ентусиазъм в работата.

Какво предлагаме:
- Работа в бързо развиващ се моден център в една от най-проспериращите държави в света - Катар;
- Възможност за кариерно развитие;
- Атрактивно заплащане с бонусен пакет и % от продажбите;
- Квартира;
- Работодателят покрива всички разходи по заминаването, включително самоелтен билет, виза, адресна регистрация и всички други административни такси и процедури.

Ако отговаряте на изискванията и имате желание да кандидатствате, моля, изпратете CV на английски със снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2000 лева на месец

Категория:

Обществени услуги
Работа в чужбина

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

ул. "Тунджа"№3, ет. 1, ап. 3, София 1606

Дата:

04.11.2014

Организация:

Тримониум ООД