КОЗМЕТИК

Модерен и бързо развиващ се дамски козметичен салон в слънчев Катар търси да назначи козметичка, която да извършва професионални козметични услуги за коса, кожа и нокти. Козметичката следва не само да извършва разкрасителни процедури, но и да дава консултации на клиентите за подходящи продукти, процедури и др.

Дамският козметичен и спа център е първият по рода си в Катар, като целта му е да предоставя услуги от най-високо качество, както от гледна точка на обслужване, така и от гледна точка на използвани продукти. В центъра има фризьорски салон, козметично студио, релакс зона за масажи и релаксиращи разкрасителни процедури.

Задължения:
- Да прави лицев масаж – масаж и тонизиране на кожата;
- Да прави масаж на цяло тяло - основни техники;
- Да нанася грим и да консултира клиентите за правилна употреба на грим;
- Да оформя и боядисва вежди;
- Да оформя маникюр и педикюр;
- Да премахва нежелано окосмяване;
- Продажба на козметични продукти от партньорски марки;
- Даване на консултации на клиенти относно грижа за кожата, препоръчване на подходящи продукти и даване на техническа помощ.

Изисквания:
- Минимум 2-3 години опит на сходна позиция;
- Умения да работи в динамична среда;
- Отлични комуникативни умения;
- Приветливо и вежливо отношение;
- Представителна външност;
- Положителна личност с чувство за хумор;
- Дискретност;
- Творчески подход в работата;
- Усет за мода и познаване на модните тенденции в бранша;
- Търговски умения;
- Отличен английски;
- Добро познаване на човешкото тяло;
- Да умее да прави маникюр, педикюр, лицев и класически масаж
- Да влага желание и ентусиазъм в работата.

Какво предлагаме:
- Работа в бързо развиващ се моден център в една от най-проспериращите държави в света - Катар;
- Възможност за кариерно развитие;
- Атрактивно заплащане с бонусен пакет;
- Квартира;
- Работодателят покрива всички разходи по заминаването, включително самолeтен билет, виза, адресна регистрация и всички други административни такси и процедури.

Ако отговаряте на изискванията и имате желание да кандидатствате, моля, изпратете CV на английски със снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1800 лева на месец

Категория:

Обществени услуги

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

ул. "Тунджа"№3, ет. 1, ап. 3, София 1606

Дата:

16.09.2014

Организация:

Тримониум ООД