БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - СТУДЕНСКИ ГРАД, ДИАНАБАД,

"Венера Плюс ", агенция за недвижими имоти, търси да присъедини към екипа си специалист на позицията
БРОКЕР на недвижими имоти. С предимство ще бъдат кандидатите с опит!

НАПИШЕТЕ В НЯКОЛКО РЕДА ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕМ ВАС!

Отговорности:

-проучва пазара за недвижими имоти
-води преговори
-провежда огледи и дава консултации
-проучва собствеността и финализира сделката
-създава собствена база данни

Изисквания:

опит на подобна позиция е предимство
-лоялност,коректност,комуникативност
-компютърна грамотност
-умение за работа с информация,база данни и документи
-умение в работата с клиенти и воденето на търговски преговори
-желание за постигане на високи резултати

Ние предлагаме:
-динамична работна среда и екип от много добри професионалисти
-непрекъснато обучение
-възможност за професионално дългосрочно развитие в сферата на недвижимите имоти
-атрактивно заплащане до 40 процента, обвързано с постигнатите лични и фирмени резултати
-служебен телефон.
-граждански или трудов договор

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК