Търговец /продукти за строително-монтажни дейно...

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Human Capital Store търси Търговец

Нашият клиент е фирма, която е производител и вносител на продукти за строително-монтажни дейности като скелета и платформи, колички, бариери, оградни пана и мрежи и др.

Умения:
Технически :
- Много добро познаване на: Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook;
- Чисто свидетелство за правоуправление;
- Умело боравене с прости математически функции /събиране, изваждане и делене/.

Други:
- Умения за водене на преговори;
- Определяне на приоритети;
- Постоянство и последователност при постигане на заложените цели;
- Внимание към детайла;
- Желание за работа в екип;
- Възможност да пътува в страната.

Образование:
- Висше техническо или икономическо образование.

Професионален опит:
- Минимум 2 години опит на подобна позиция.

Ежедневните задължения ще бъдат:
- Изготвяне на пазарни проучвания и анализи;
- Изготвяне на оферти и реализиране на конкретни сделки и доставки;
- Създаване и поддръжка на актуална база данни с фирмените клиенти;
- Участие в изготвянето на презентации и представянето на компанията пред потенциални клиенти;
- Участие в изложения.

Фирмата Ви предлага:
- Да бъдете част от сплотен екип;
- Пакет месечно възнаграждение /основна заплата и процент, съобразен с постигнати резултати/;
- Дългосрочни и толерантни взаимоотношения.

За да кандидатствате: изпратете своята автобиография.

Всички кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1213/ 02.02.2010 валиден до: 02.02.2015

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Транспорт и логистика
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

18.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК