Брокер Недвижими имоти

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

РиълНет е лидер при услугите с недвижими имоти в гр.София, с над 30 професионалисти. РиълНет е МРЕЖА от местни агенции, които се обединяват с една обща цел - повече доволни клиенти! Брокерите в РиълНет са добре подбрани, коректни и мотивирани хора, обучени, с отлични комуникативни умения и желание за работа в екип. При нас ще намерите модерни условия на труд и организация, позволяващи на всеки да изяви себе си и придобие онази професионална компетентност и самочувствие, отличаващи го като професионален консултант. Технологичните ни решения за работа в мрежа и собственият ни уебсайт улесняват работата на брокера и гарантират по-висока ефективност.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- провеждане на срещи с клиенти
- огледи на имоти
- изготвяне и изпълнение на маркетинг планове по обекти
- изготвяне на оферти за клиенти
- консултиране и водене на преговори с клиенти и инвеститори
- подписване на договори и сключване на сделки с недвижими имоти
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- добра писмена култура
- добра компютърна грамотност
- комуникативност и способност за водене на преговори
- позитивност и мотивираност за развитие
- умение за работа с клиенти и създаване на нови контакти
- чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти

Опит в сферата на търговията и владеенето на чужд език ще се счита за предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- работа в сплотен екип от професионалисти
- непрекъснато професионално обучение с висок стандарт
- голяма база от клиенти и оферти,обединени във фирмен софтуер
- динамична работна среда
- избор на % възнаграждение(30; 50 и 80%)+ допълнителна бонусна система
- възможности за професионално развитие в сферата на недвижимите имоти
- постоянна подкрепа от всички членове на офиса
- динамична кариера, с възможност да развиете свой собствен бизнес, използвайки ресурсите и имиджа на вече доказала се мрежа на пазара
- провеждането на тренинги, семинари и обсъждания, тийм-билдинг програми

Ако смятате, че Вие сте подходящ кандидат и предложението на РиълНет-офис Лозенец Ви интересува, КАНДИДАТСТВАЙТЕ!

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е ДА НИ ИЗПРАТИТЕ CV И АКТУАЛНА СНИМКА!

Личните данни на кандидатите ще бъдат запазени в строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

27.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК