Шофьор

"Алианс Принт" ЕООД е една от най- големите печатници в България.
В момента търсим енергични и способни хора за позицията Шофьор (категория С)

Отговорности и задължения:
- извършва доставки със служебен автомобил до клиенти на фирмата в София.
- участва в товаренето на автомобила, с който ще извършва съответните доставки, участва в точното и коректно комплектоване на заявките
- извършва товаро - разтоварна дейност и проверка на стоката по документ
- отговаря за техническата изправност на автомобилите, както и за изрядността на документите

Изисквания:
- минимум 1 година професионален опит в транспорта
- свидетелство за управление на МПС, категория С
- Добро познаване на гр. София

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуални данни до 12.09.2014г.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички
кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

28.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК