Team leader (Мениджър екип)

Описание

GRАWЕ Group
е основана през 1828 година в Грац, Австрия. За 183 години GRАWЕ се превръща в
една от водещите застрахователни и финансови групи в Централна и Източна Европа
и притежава над 40 дружества в областта на застраховането, банковата дейност и
управлението на недвижима собственост.
Във връзка с разширяване на своята дейност ГРАВЕ
България Животозастраховане ЕАД, като част от GRАWЕ Group, предлага шанс за
реализация

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Ръководи, сформира и развива екип от финансови
консултанти;
- Провежда обучения и презентации пред екипа;
- Отговаря за навременното и точно изпълнение на
поставените цели;
- Организира, контролира и оптимизира ежедневните
активности на екипа;
- Изготвя и представя регулярно отчет и план за
дейността.
ИЗИСКВАНИЯ
КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Мотивирана, динамична и завладяваща личност;
- С предишен опит в директните продажби;
- С много добри комуникативни и презентаторски
умения;
- Инициативни, с желание за развитие в динамичен и
бързо-развиващ се пазар;
- С качества и умения за постигане на поставените
цели;
- С необходимите умения за формиране и ръководене
на екип;
- С усет към желанията и потребностите на
клиентите.

НИЕ ВИ
ПРЕДЛАГАМЕ:

- Работа в реномирана международна компания;
- Стимулиращо базово и комисионно възнаграждение;
- Възможности за неограничени доходи обвързани с
резултатите на екипа;
- Допълнително усъвършенстване и професионално
обучение;
- Възможности за растеж и развитие;
- Специални награди и бонуси за постигнати
резултати

- Твърдо възнаграждение за изпълнение на определени критерии

Тел . 0893 646 514, e-mail bshaufler@mail.bg

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Застрахователна дейност
Консултантски услуги
Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. гр.Русе

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

16.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК