Спедитор за Източна Европа ( офис Белгия)

Описание

Позиция: Спедитор за Източна Европа ( офис Белгия)

Местоположение: Белгия

Свободни места: 3

Заминаване: до 10 дни

Условия:

· Заплата- 2500? - до 3500? бруто ( конкретното възнаграждение зависи от опита на кандидата) ;

· Работни часове- 8/ден ;

· Почивен ден- 2 почивни дни на седмица;

· Платен годишен отпуск- 20 дни;

· Съдействие за намиране на квартира ;

Задължения:

· цялостни и общи спедиторски товари/ частичен и групов внос/износ

· най-малко 3 години опит в пътния транспорт/ камионно планиране

· географични познания за Унгария/Румъния/България

· контакти с клиенти/ подизпълнители за уреждане на транспорт от а-я

· познаване за CMR и ADR ( опасни стоки ) законодателства

· познаване на митническите изисквания

Изисквания:

· Опит- Задължителен ;

· Чужди езици- Английски език и Немски език ;

Необходими документи:

· Автобиография на английски език, бланка изтеглена от сайта- www.slava7.bg

· 1 актуална, самостоятелна снимка в цял ръст

ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ САМО КАНДИДАТУРИ, КОИТО СА ПРИДРУЖЕНИ СЪС CV ИЗТЕГЛЕНО ОТ САЙТА НИ, НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК!

ПРОВЕРЯВАЙТЕ РЕДОВНО ИМЕЙЛИТЕ СИ ЗА СЪОБЩЕНИЯ ОТ НАС!

По Work&Travel, програми за стаж и културен обмен.

Слава7, предлага работни позиции за различни сектори в България и чужбина.

За да разберете повече информация за нашите програми, не се колебайте да се свържете с нас чрез телефоните ни, или на Facebook страницата ни.

Екипът на Слава7 , ще отговори професионално на Вашите въпроси.

За повече информация:
Тел.0876 59 27 27; 073/ 871 777
Е-mail:

info@slava7.bg

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност и според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

Благоевград

Дата:

28.10.2014

Организация:

Слава 7

Детайли за организацията:

Повече информация за Слава 7 може да получите ТУК